Koszyk

Płatność

Kremy proteinowe i przekąski

Jeśli szukasz alternatywy dla klasycznych słodyczy, która wpisze się w świadomy styl życia – kremy proteinowe i przekąski BioTechUSA to wybór, który łączy przyjemność z wartością odżywczą.

11 wynik
4.8
Oceniono na 4.8 z 5 gwiazdek
181 Opinie

Białkowy napój w proszku Hot Chocolate - 450 g

72,00 PLN
160,00 PLN/kg
4.9
Oceniono na 4.9 z 5 gwiazdek
3,722 Opinie

Peanut Butter masło orzechowe - 1000 g

53,00 PLN
53,00 PLN/kg
-20%
Peanut Butter masło orzechowe - 400 g - BioTechUSA Poland
4.9
Oceniono na 4.9 z 5 gwiazdek
3,722 Opinie

Peanut Butter masło orzechowe - 400 g

28,00 PLN
35,00 PLN
70,00 PLN/kg
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 28,00 PLN
4.9
Oceniono na 4.9 z 5 gwiazdek
1,437 Opinie

Protein Cream - 200g

38,00 PLN
190,00 PLN/kg
4.9
Oceniono na 4.9 z 5 gwiazdek
2,071 Opinie

Protein Cream - 400g

53,00 PLN
132,50 PLN/kg
4.9
Oceniono na 4.9 z 5 gwiazdek
275 Opinie

Protein Cream - 400g białej czekolady

53,00 PLN
132,50 PLN/kg
4.9
Oceniono na 4.9 z 5 gwiazdek
127 Opinie

Protein Cream - 400g słony karmel

53,00 PLN
132,50 PLN/kg
4.8
Oceniono na 4.8 z 5 gwiazdek
20 Opinie

Protein Crispies - 450 g

135,00 PLN
300,00 PLN/kg
4.2
Oceniono na 4.2 z 5 gwiazdek
234 Opinie

Protein Ice Cream - 500 g

69,00 PLN
138,00 PLN/kg
4.8
Oceniono na 4.8 z 5 gwiazdek
672 Opinie

Protein Tortilla Chips - 50 g

12,50 PLN
250,00 PLN/kg
Wyprzedane
Mieszanka podstawowa w proszku Protein Brownie - 600 g - BioTechUSA Poland
4.9
Oceniono na 4.9 z 5 gwiazdek
154 Opinie

Mieszanka podstawowa w proszku Protein Brownie - 600 g

72,00 PLN