Koszyk

Płatność

Tonowanie ciała

Tonowanie ciała to wykonywanie takich ćwiczeń, dzięki którym uzyskasz szczupłą i sylwetkę i jędrną skórę przy jednoczesnym zwiększeniu swojej masy mięśniowej. Chodzi więc o redukcję tkanki tłuszczowej (choć nie całkowicie). Aby przybliżyć się do tego celu, powinieneś stosować odpowiednią dietę. Wspomóc Cię może też suplementacja, która dostarczy niezbędnych składników odżywczych.



Co to jest tonowanie ciała?

Musisz wiedzieć, że tonowanie ciała dla każdego oznacza co innego. Głównie rozumie się przez to cel fitness, dążący do uzyskania szczupłej i jędrnej sylwetki, ale nawet kulturyści mogą mieć stonowane ciało. Utarło się mówić, że tonowanie mięśni to coś, co sprawia, że stają się widoczne i przez to utożsamia się to pojęcie z treningiem siłowym. Chodzi po prostu o odsłonięcie mięśni dzięki redukcji tkanki tłuszczowej – jest to więc cel estetyczny, czemu sprzyja przede wszystkim deficyt kaloryczny.



Jak uzyskać jędrne ciało i szczupłą sylwetkę?

By mieć widoczne mięśnie, musisz odpowiednio zaplanować trening i dietę. Koncentracja powinna paść na pozbycie się warstwy tłuszczu, dlatego obok treningu siłowego zadbaj o składniki, które wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej. Tak na przykład białko kojarzone jest z budową masy mięśniowej, ale okazuje się, że jest przydatne również przy redukcji. Białko przyspiesza metabolizm i zmniejsza apetyt, co ułatwia utrzymanie deficytu. Zapobiega też katabolizmowi mięśni w trakcie redukcji masy ciała, co jest bardzo ważne w zachowaniu estetycznej sylwetki.

W uzyskaniu stonowanej sylwetki pomogą też aminokwasy, głównie BCAA i glutamina, które chronią przed katabolizmem i odżywiają mięśnie. W treningu natomiast przyda się kreatyna, która pomaga budować masę i siłę mięśni. Rozważyć też możesz tzw. spalacze tłuszczu (fat burnery), które wspomagają proces redukcji tkanki tłuszczowej, sprzyjają kontrolowaniu wagi oraz zmniejszają apetyt.

By pomóc sobie w osiągnięciu celu, wybierz odpowiednie produkty – znajdziesz je w naszej ofercie! Odżywki, batoniki, przekąski i napoje – doskonały i zrównoważony skład oraz szeroki wybór suplementów zadowolą każdego.



Tonuj ciało i mięśnie z BioTechUSA

Dostarczamy wysokiej jakości suplementy i żywność funkcjonalną, które wspomagają różne cele sportowe i fitnessowe. Działamy od 1999 roku, a nasze produkty co roku przechodzą dokładne testy – wykonujemy ponad 25 000 testów w laboratoriach zewnętrznych i wewnętrznych. Decydując się na produkty do tonowania ciała BioTechUSA masz pewność, że wybierasz produkt wysokiej jakości, o sprawdzonym składzie i przebadanej skuteczności. Nasze suplementy białkowe, aminokwasowe i inne pomogą Ci uzyskać wymarzoną szczupłą sylwetkę i jędrne ciało.

50 wynik
4.9
Oceniono na 4.9 z 5 gwiazdek
1,630 Opinie

Proszek napoju Iso Whey Zero Black na podstawie izolatu serwatki - 1816 g

399,00 PLN
219,71 PLN/kg
4.9
Oceniono na 4.9 z 5 gwiazdek
39,879 Opinie

Iso Whey Zero - 454 g

115,00 PLN
253,30 PLN/kg
4.9
Oceniono na 4.9 z 5 gwiazdek
3,100 Opinie

Iso Whey Zero Caffé latte - 454 g

115,00 PLN
253,30 PLN/kg
4.7
Oceniono na 4.7 z 5 gwiazdek
48 Opinie

Baton białkowy Chunky Protein - 50 g

10,50 PLN
210,00 PLN/kg
4.8
Oceniono na 4.8 z 5 gwiazdek
110 Opinie

Creatine Candy - 240 tabletki do żucia z kreatyną

94,90 PLN
0,40 PLN/kapsułka
4.9
Oceniono na 4.9 z 5 gwiazdek
5,219 Opinie

100% Creatine Monohydrate kreatyny w proszku - 300 g

61,90 PLN
206,33 PLN/kg
4.3
Oceniono na 4.3 z 5 gwiazdek
107 Opinie

Iso Whey Platinum - 1816 g

339,00 PLN
186,67 PLN/kg
4.7
Oceniono na 4.7 z 5 gwiazdek
93 Opinie

Iso Whey Platinum - 908 g

189,00 PLN
197,14 PLN/kg
4.3
Oceniono na 4.3 z 5 gwiazdek
8 Opinie

Iso Whey Platinum - 22,5 g

9,50 PLN
422,22 PLN/kg
4.9
Oceniono na 4.9 z 5 gwiazdek
3,733 Opinie

Baton białkowy Protein Max - 45 g

6,00 PLN
133,33 PLN/kg
4.0
Oceniono na 4.0 z 5 gwiazdek
3 Opinie

Iso Whey Platinum - 454 g

99,00 PLN
218,06 PLN/kg
-15%
100% Creatine Monohydrate - 1000 g bezsmakowe - BioTechUSA Poland
4.9
Oceniono na 4.9 z 5 gwiazdek
5,219 Opinie

100% Creatine Monohydrate - 1000 g bezsmakowe

143,65 PLN
169,00 PLN
143,65 PLN/kg
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 143,65 PLN
4.9
Oceniono na 4.9 z 5 gwiazdek
9 Opinie

Black Blood CAF+ - 15 g

9,90 PLN
660,00 PLN/kg
Nowość
Whey Shake - 1000 g - BioTechUSA Poland
4.7
Oceniono na 4.7 z 5 gwiazdek
78 Opinie

Whey Shake - 1000 g

125,00 PLN
125,00 PLN/kg
4.8
Oceniono na 4.8 z 5 gwiazdek
110 Opinie

Mega Creatine - 306 g monohydrat kreatyny, bezsmakowy

111,90 PLN
365,69 PLN/kg
4.7
Oceniono na 4.7 z 5 gwiazdek
78 Opinie

Whey Shake - 25 g

7,00 PLN
280,00 PLN/kg